komputer stacjonarny
  • komputer stacjonarny

Komputer stacjonarny M500 i5-9400F

Komputer stacjonarny w przystępnej cenie

Komputer został wyposażony w uniwersalne komponenty bardzo wysokiej jakości. Dzięki zawartym w nim podzespołom, jest on idealnym rozwiązaniem nie tylko dla początkujących graczy, ale także dla tych bardziej doświadczonych i zaawansowanych fanów gamingu. Połączenie karty graficznej GeForce GTX 1050 Ti oraz procesora Intel Core i5-9400F gwarantuje nam komfortową obsługę nawet tych najbardziej wymagających tytułów. Dysk SSD o ogromnej pojemności skierowany jest głównie na szybszą pracę komputera oraz na efektywniejsze inicjowanie procesów, także tych związanych z grami komputerowymi. Podsumowując, ten komputer jest zdecydowanie sprzętem bardzo wysokiej jakości, która zaspokoi wszelkie wymagania graczy.
Kolor
  • Znani zrobisz bezpieczne zakupy Znani zrobisz bezpieczne zakupy
  • Wysyłki nawet w 24h Wysyłki nawet w 24h
  • Sklep internetowy - promocje Sklep internetowy - promocje

Komputer stacjonarny o dobrych parametrach. Zastosowanie tego komputera to dla biura oraz komputer dla gracza bo parametry są naprawdę dobre, żeby zagrać  w takie gry jak np CSGO czy wiele innych.

Gamingowy styl

Model M500 został stworzony dla graczy, aby w przystępnej cenie mogli zagrać w gry. Model ten cechuje bardzo dobrą jakość w stosunku co do cenny zaspokoi oczekiwania początkującym graczom.

Procesor core i5 - Szybki procesor z dedykowanym dla niego chłodzeniem sprawi, że gra będzie jeszcze bardziej płynna a dysk SSD zapewni jeszcze milsze chwile podczas rozgrywek.

M500 to komputer dla graczy którzy zaczynają przygodę z gamingiem i nie chcą wydawać odrazu dużej sumy na nowy komputer.

M500 to doskonała alternatywa dla naszego biura taki komputer w czasie pracy nie sprawi nam żadnej niespodzianki a może sprawić że zostanie całkiem ładną maszyną multimedialną.

Karta graficzna GeForce GTX sprawi nie tylko doskonałą płynność w czasie gier i pojedynków, ale także bez problemu na naszym sprzęcie będą działać wszystkie multimedia czy programy biurowe.

Funkcjonalny i wydajny

Model M500 został tak zaprojektowany, że na pewno nie zabraknie nam złączy usb czy innych portów dzięki temu możemy podłączyć np. większość ilość pendriv-ów 

Dane techniczne

System operacyjny - brak

Napęd optyczny - DVD-RV

Karta sieciowa - 802.11n

Procesor -  Intel Core i5-9400F

Karta graficzna- GeForce GTX 1050 Ti

Płyta główna - H310

Pamięć Ram - 8GB  taktowanie 2666  DDR4

Dysk -  SSD 240 gb

Zasilacz - 500 w

Obudowa - USB 3x2 jeden zainstalowany wentylator

Cena tego produktu idzie jakością kup go przez nasz sklep internetowy szybko i bezpiecznie